PARTNEŘI

  

Ekosoft

 Kompletní ekonomický systém EKOSOFT

  • podvojné účetnictví, daňová evidence, obchodní skladový systém
  • pro firmy různé velikosti i zaměření (i zemědělské) - univerzální, modulární
  • technická podpora
  • obchodní zastoupení po celé ČR (mimo Prahu)

          http://eko-soft.eu/                  

Klinker Centrum

 

Klinker Centrum s.r.o. je největším dodavatelem zboží klinker v České republice.

Společnost Klinker Centrum s.r.o. již od roku 2000 nabízí cihly klinker a lícové cihly od všech nejvýznamnějších evropských výrobců.

http://klinkercentrum.cz/cs/

 ZD Sloupnice  

 

Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici

vzniklo sloučením původních 7 družstev, nejstarší vzniklo v roce 1949. Současný název nese družstvo od března roku 1991.V současnosti družstvo hospodaří na 3089 ha zemědělské půdy, z toho je 2 601 ha orné půdy a 488 ha trvalých travních porostů, ve 14 katastrálních územích a nadmořské výšce od 330 do 550 metrů nad mořem.

http://www.zd-sloupnice.cz

Oresi

 

Společnost Oresi s. r. o.

provozuje v České republice ve spolupráci se svými obchodními partnery maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně, registrovanou v rámci Evropské unie.

http://www.kuchyne-oresi.cz/

 PANAS

 

PANAS = DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE, NÁSTROJE, SERVIS

Za svou dvacetiletou životní dráhu si společnost vybudovala renomé jako spolehlivý partner v oboru dřevoobráběcích strojů s působností po celé České republice. Moderní obchodní a servisní střediska naleznete v Praze, v Kostelci nad Orlicí, v Brně a v Babicích u Uherského Hradiště. Šíře sortimentu pokrývá prakticky všechny požadavky dřevoobráběcího a nábytkářského průmyslu.

http://www.panas.cz/

 VZV

 

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Naši doménou jsou použité vysokozdvižné vozíky, manipulační technika a repasované vozíky všech světových značek: Linde, Jungheinrich, Still, Toyota, BT, Desta, Nissan atd. V našem bazaru nabízíme široký sortiment zdvihací a skladovací techniky jako jsou ruční paletové vozíky, zdvižné pracovní plošiny, elektrické nízkozdvižné vozíky, akumulátorové ručně vedené vysokozdvižné vozíky, AKU regálové zakladače čili retraky, čelní elektrické vysokozdvižné vozíky, čelní vzv se spalovacím motorem, terénní a boční vzv. Vysokozdvižné vozíky, které prodáváme, jsou vždy zkontrolovány a v případě potřeby jsou opraveny, tak aby byly plně funkční.

http://www.vzv.cz/

Izolprotan

 

 IZOLPROTAN s.r.o.

Naše společnost IZOLPROTAN s.r.o. působí na českém trhu již 19 let a je výhradním distributorem hydroizolačního systému Protan, který vyniká nad ostatními materiály svojí dlouhou životností a vysokou kvalitou.Zabýváme se kompletací, distribucí a realizací hydroizolačních materiálů. V rámci realizace provádíme zejména izolace plochých střech, balkonů a teras, bazénů a jezírek, a také izolace spodních staveb.

http://www.izolprotan.cz/

 

 

 


Kontakt

DDSoft spol. s r. o.
V Borku 310
Albrechtice nad Orlicí
517 22
obchod: +420 494 370 040
obchod: +420 603 441 655
servis: +420 603 805 614

Oblíbené odkazy

 

MS Partner

 

 

Eset Silver Partner